logoSZCContactpersonen teams SZC

(alle gegevens zijn met toestemming geplaatst, mail naar penningmeesterszc@gmail.com als je je gegevens wil laten verwijderen/wijzigen)

12 september 2021

 

Team

Contactpersoon 1

Contactpersoon 2

E-mailadres 1

E-mailadres 2

Atletico Reserva

 

Koen Hendrikx 06 28465455

koenho11@hotmail.com

Bacolona

Rik Höngens (06 27347007)

Stijn Cuypers

rhongens1@gmail.com

stijncuypers@hotmail.com

Black Lions

Remco Moens (06 15457610)

 

gebrookjr@icloud.com

 

Cafetaria Kenny's

Kenny Debeij (0631766366)

 

k.debeij@hotmail.com

 

De Keigel

Bob Otten (06 13704033)

 

bobotten@hotmail.com

De Krokodillen

Ruud Ariaans (06 31972118)

Martijn Ariaans (06 37434147)

rariaans@ziggo.nl

martijnariaans@gmail.com

De Naamse Steen

Mark Aussems

 

markaussems1983@gmail.com

 

DesignPlanning.nl

Servie Hoedemaekers (06 51568674)

 

shoedemaekers@hotmail.nl

Dieteren Horeca - Lyvia

 

 

Eethuis Corvers Geleen

Richard Corvers

 

rcorvers@ziggo.nl

 

FC Koekoek

Dennis Veugelers (06 20576052)

 

dveugelers@gmail.com

Fysiosittard

Fysiosittard

 

zvfysiosittard@gmail.com

Ikook / Kallen Accountants

Richard van Megen (06 25085493)

Stefan Willems

richmegen@hotmail.com

stefanwillems.16@gmail.com

Kijk Uit 1

Hay Janssen (06 43291948 of 046 4523627)

 

hayjanssen@home.nl

Kijk Uit 2

Christ Pals

 

c.pals@deta-link.eu

Marcant partners in wonen

Justin Sars (06 48850305)

Glenn Olzheim (06 53606502)

justin.sars2288@gmail.com

glennolzheim@hotmail.com

Mestrom/FysioQ

Rob Mestrom (06 28400181)

Sjoerd Bormans (0620627155)

robmestrom@hotmail.com

sjoerdbormans@hotmail.com

Metromannen

Dennis van der Heide (06 81686828)

Steve Martens (06 34385686)

denmen19888@gmail.com

martens691@gmail.com

OSU '60 1 / LHW groep

John Vinken (06 17433220)

Ralph Vinken

johnvinken@ziggo.nl

ralph.vinken@gmail.com

OSU '60 2

Ad Hoeks (06 82971681)

Twan Konings (0637544058)

ahoeks@home.nl

twan.konings@home.nl

Schtad Zitterd

Raaf Claessen (06 30654854)

 

raafclaessen@hotmail.com

 

Tom Peeters Electra

Marcell Tillmanns

Tom Peeters (0032 496 916180)

marceltillmanns@ziggo.nl

tompeeters@tismbree.be

TomsTravel

Sven van Roij

Glenn Krutzen

svenvanroij@hotmail.com

glenn_krutzen@hotmail.com

Uitslag 04

Nicky van Mierlo (06 20472286)

 

nicky.vmierlo@gmail.com

Van Didden Agro

Rik van Didden

 

rikvandidden@hotmail.com

Workout Geleen

Kevin Puttiliheilat (046 4744747)

Michael Dassen

kevin@workoutgeleen.nl

dassen_hendriks@ziggo.nl

Zuyderland

Rudy Balogh (06 46311892)

 

r.balogh@sjgweert.nl