SZC competitie en bekerprogramma 2023 – 2024

2 maart 2024

 

SH       = Stadssporthal in Sittard (klik voor plattegrond)

GHC    = Graaf Huyn College in Geleen
Toegang via het poortje aan de zijde van de parkeerplaatsen bij de voetbalvelden van Geleen Zuid,
niet via de groene rolpoort.

GB1    = Glanerbrook sporthal 1 in Geleen

GB2    = Glanerbrook sporthal 2 in Geleen

 

Uitslagen week 9

 

1

ZVV Ikook - JM Electrics

 -

Marcant partners in wonen

1

 -

3

2

Black Lions

 -

ZVV Gelaense Boys

2

 -

2

1

Dieteren Horeca - Lyvia

 -

Uitslag ´04

0

 -

3

2

Mestrom/Fysio Q

 -

Schtad Zitterd

2

 -

4

1

FC Koekoek

 -

Fysiosittard

0

 -

10

2

Kijk Uit

 -

Van Didden Agro

2

 -

3

2

ZVV De Naamse Steen

 -

Blue Dynamite

4

 -

0

2

TomsTravel

 -

Zuyderland

16

 -

4

1

De Keigel

 -

Atletico Reserva

2

 -

3

1

Joga Bonito

 -

OSU'60 LHW groep

7

 -

1

 

Programma week 10

 

maandag 4 maart 2024

21.00-22.00

SH

2

Blue Dynamite

 -

TomsTravel

maandag 4 maart 2024

22.00-23.00

SH

2

ZVV Gelaense Boys

 -

Mestrom/Fysio Q

woensdag 6 maart 2024

20.30-21.30

SH

1

Uitslag ´04

 -

Marcant partners in wonen

woensdag 6 maart 2024

21.30-22.30

SH

1

OSU'60 LHW groep

 -

ZVV Ikook - JM Electrics

woensdag 6 maart 2024

20.00-21.00

GHC

1

Dieteren Horeca - Lyvia

 -

FC Koekoek

woensdag 6 maart 2024

21.00-22.00

GHC

1

Joga Bonito

 -

De Keigel

 

Alle uitslagen en het volledige programma

 

Week 39

maandag 25 september 2023

21.00-22.00

SH

2

Kijk Uit

 -

Black Lions

6

 -

5

maandag 25 september 2023

22.00-23.00

SH

1

OSU'60 LHW groep

 -

Fysiosittard

3

 -

4

dinsdag 26 september 2023

21.00-22.00

GB1

2

Blue Dynamite

 -

Zuyderland

3

 -

8

dinsdag 26 september 2023

22.00-23.00

GB1

 -

Verplaatst

woensdag 27 september 2023

20.30-21.30

SH

1

De Keigel

 -

Dieteren Horeca - Lyvia

0

 -

3

Reglementair

woensdag 27 september 2023

21.30-22.30

SH

1

ZVV Ikook - JM Electrics

 -

Joga Bonito

4

 -

6

donderdag 28 september 2023

20.30-21.30

GB1

1

Atletico Reserva

 -

FC Koekoek

8

 -

5

donderdag 28 september 2023

21.30-22.30

GB1

2

Mestrom/Fysio Q

 -

ZVV De Naamse Steen

2

 -

1

Week 40

maandag 2 oktober 2023

21.00-22.00

SH

2

Kijk Uit

 -

TomsTravel

3

-

4

maandag 2 oktober 2023

22.00-23.00

SH

2

Schtad Zitterd

 -

Black Lions

6

-

2

dinsdag 3 oktober 2023

21.00-22.00

GB1

2

Blue Dynamite

 -

Mestrom/Fysio Q

5

-

4

dinsdag 3 oktober 2023

22.00-23.00

GB1

2

Van Didden Agro

 -

Zuyderland

8

-

2

woensdag 4 oktober 2023

20.30-21.30

SH

1

De Keigel

 -

FC Koekoek

14

-

0

woensdag 4 oktober 2023

21.30-22.30

SH

2

ZVV Gelaense Boys

 -

ZVV De Naamse Steen

3

-

1

donderdag 5 oktober 2023

20.30-21.30

GB1

1

Uitslag ´04

 -

Joga Bonito

4

-

7

donderdag 5 oktober 2023

21.30-22.30

GB1

1

Marcant partners in wonen

 -

Dieteren Horeca - Lyvia

5

-

1

 

 

 

 

 

Week 41 

maandag 9 oktober 2023

21.00-22.00

SH

2

Schtad Zitterd

 -

TomsTravel

2

-

1

maandag 9 oktober 2023

22.00-23.00

SH

1

Uitslag ´04

 -

Fysiosittard

3

-

4

dinsdag 10 oktober 2023

21.00-22.00

GB1

2

Van Didden Agro

 -

Blue Dynamite

10

-

1

dinsdag 10 oktober 2023

22.00-23.00

GB1

1

Joga Bonito

 -

Dieteren Horeca - Lyvia

9

-

7

woensdag 11 oktober 2023

20.30-21.30

SH

1

ZVV Ikook - JM Electrics

 -

De Keigel

0

-

1

woensdag 11 oktober 2023

21.30-22.30

SH

1

Marcant partners in wonen

 -

FC Koekoek

12

-

2

donderdag 12 oktober 2023

20.30-21.30

GB1

2

ZVV De Naamse Steen

 -

Black Lions

4

-

4

donderdag 12 oktober 2023

21.30-22.30

GB1

2

ZVV Gelaense Boys

 -

Zuyderland

9

-

5

Week 42

Herfstvakantie

Week 43

eerste bekerronde

maandag 23 oktober 2023

21.00-22.00

SH

B

Fysiosittard

 -

Uitslag ´04

4

 -

4

Uitslag ’04 wint na penalty’s

maandag 23 oktober 2023

22.00-23.00

SH

B

Mestrom/Fysio Q

 -

Atletico Reserva

0

 -

14

woensdag 25 oktober 2023

20.30-21.30

SH

B

Dieteren Horeca - Lyvia

 -

FC Koekoek

7

 -

5

woensdag 25 oktober 2023

21.30-22.30

SH

B

Kijk Uit

 -

Marcant partners in wonen

0

 -

12

donderdag 26 oktober 2023

20.30-21.30

GB1

B

ZVV Ikook - JM Electrics

 -

OSU'60 LHW groep

4

 -

6

donderdag 26 oktober 2023

21.30-22.30

GB1

B

Zuyderland

 -

ZVV Gelaense Boys

3

 -

5

Week 44

eerste bekerronde

maandag 30 oktober 2023

21.00-22.00

SH

2

Mestrom/Fysio Q

 -

Kijk Uit

5

 -

4

maandag 30 oktober 2023

22.00-23.00

SH

1

Atletico Reserva

 -

OSU'60 LHW groep

11

 -

3

woensdag 1 november 2023

20.30-21.30

SH

B

Blue Dynamite

 -

Van Didden Agro

3

 -

6

woensdag 1 november 2023

21.30-22.30

SH

B

Black Lions

 -

Joga Bonito

4

 -

6

Verplaatst van 2 november

donderdag 2 november 2023

20.30-21.30

GB1

B

Schtad Zitterd

 -

De Keigel

1

 -

7

donderdag 2 november 2023

21.30-22.30

GB1

B

ZVV De Naamse Steen

 -

TomsTravel

3

 -

4

Verplaatst van 1 november

 

 

 

Week 45

maandag 6 november 2023

21.00-22.00

SH

2

Schtad Zitterd

 -

ZVV De Naamse Steen

 -

Wordt verplaatst

maandag 6 november 2023

22.00-23.00

SH

1

Uitslag ´04

 -

ZVV Ikook - JM Electrics

1

 -

2

dinsdag 7 november 2023

21.00-22.00

GB1

1

Atletico Reserva

 -

Dieteren Horeca - Lyvia

17

 -

4

dinsdag 7 november 2023

22.00-23.00

GB1

2

Van Didden Agro

 -

Black Lions

10

 -

3

woensdag 8 november 2023

20.30-21.30

SH

1

Fysiosittard

 -

De Keigel

3

 -

4

woensdag 8 november 2023

21.30-22.30

SH

2

Zuyderland

 -

Kijk Uit

3

 -

7

donderdag 9 november 2023

20.30-21.30

GB1

1

OSU'60 LHW groep

 -

FC Koekoek

 -

Wordt verplaatst

donderdag 9 november 2023

21.30-22.30

GB1

1

Marcant partners in wonen

 -

Joga Bonito

3

 -

4

Week 46

maandag 13 november 2023

21.00-22.00

SH

1

Marcant partners in wonen

 -

ZVV Ikook - JM Electrics

0

 -

3

maandag 13 november 2023

22.00-23.00

SH

2

ZVV Gelaense Boys

 -

Black Lions

2

 -

5

maandag 13 november 2023

21.00-22.00

GB1

2

Schtad Zitterd

 -

Mestrom/Fysio Q

5

 -

2

maandag 13 november 2023

22.00-23.00

GB1

1

Uitslag ´04

 -

Dieteren Horeca - Lyvia

3

 -

5

woensdag 15 november 2023

20.00-21.00

GHC

2

Blue Dynamite

 -

ZVV De Naamse Steen

2

 -

2

woensdag 15 november 2023

21.00-22.00

GHC

2

Zuyderland

 -

TomsTravel

3

 -

4

woensdag 15 november 2023

20.30-21.30

SH

1

Fysiosittard

 -

FC Koekoek

10

 -

1

woensdag 15 november 2023

21.30-22.30

SH

2

Van Didden Agro

 -

Kijk Uit

3

 -

0

Reglementair

donderdag 16 november 2023

20.30-21.30

GB1

1

Atletico Reserva

 -

De Keigel

7

 -

3

donderdag 16 november 2023

21.30-22.30

GB1

1

OSU'60 LHW groep

 -

Joga Bonito

6

 -

8

Week 47

maandag 20 november 2023

21.00-22.00

SH

2

Black Lions

 -

TomsTravel

3

 -

3

maandag 20 november 2023

22.00-23.00

SH

1

Atletico Reserva

 -

Uitslag ´04

7

 -

4

maandag 20 november 2023

21.00-22.00

GB1

2

Schtad Zitterd

 -

Blue Dynamite

7

 -

3

maandag 20 november 2023

22.00-23.00

GB1

1

ZVV Ikook - JM Electrics

 -

Fysiosittard

4

 -

1

woensdag 22 november 2023

20.30-21.30

SH

2

ZVV De Naamse Steen

 -

Kijk Uit

3

 -

3

woensdag 22 november 2023

21.30-22.30

SH

2

Van Didden Agro

 -

ZVV Gelaense Boys

8

 -

0

woensdag 22 november 2023

20.00-21.00

GHC

2

Mestrom/Fysio Q

 -

Zuyderland

1

 -

3

woensdag 22 november 2023

21.00-22.00

GHC

1

Marcant partners in wonen

 -

OSU'60 LHW groep

7

 -

1

Week 48

beker achtste finale

maandag 27 november 2023

21.00-22.00

SH

B

Atletico Reserva

-

ZVV Gelaense Boys

13

 -

3

maandag 27 november 2023

22.00-23.00

SH

B

De Keigel

-

Fysiosittard

5

 -

3

woensdag 29 november 2023

20.30-21.30

SH

B

Dieteren Horeca - Lyvia

-

Marcant partners in wonen

0

 -

3

Reglementair

woensdag 29 november 2023

21.30-22.30

SH

B

Uitslag ´04

-

Schtad Zitterd

5

 -

3

woensdag 29 november 2023

20.00-21.00

GHC

B

TomsTravel

-

Zuyderland

11

 -

3

woensdag 29 november 2023

21.00-22.00

GHC

B

Van Didden Agro

-

Black Lions

10

 -

5

donderdag 30 november 2023

20.30-21.30

GB1

B

Joga Bonito

-

OSU'60 LHW groep

3

 -

0

Reglementair

donderdag 30 november 2023

21.30-22.30

GB1

B

Mestrom/Fysio Q

-

ZVV Ikook - JM Electrics

0

 -

3

Reglementair

Week 49

maandag 4 december 2023

21.00-22.00

SH

2

Van Didden Agro

 -

Schtad Zitterd

3

 -

2

maandag 4 december 2023

22.00-23.00

SH

2

Zuyderland

 -

ZVV Gelaense Boys

2

 -

2

woensdag 6 december 2023

20.30-21.30

SH

1

Uitslag ´04

 -

De Keigel

2

 -

8

woensdag 6 december 2023

21.30-22.30

SH

1

Joga Bonito

 -

FC Koekoek

9

 -

4

Week 50

maandag 11 december 2023

21.00-22.00

SH

2

Mestrom/Fysio Q

 -

Black Lions

7

 -

1

maandag 11 december 2023

22.00-23.00

SH

2

Blue Dynamite

 -

Kijk Uit

4

 -

12

maandag 11 december 2023

21.00-22.00

GB1

1

OSU'60 LHW groep

 -

De Keigel

0

 -

3

Reglementair

maandag 11 december 2023

22.00-23.00

GB1

2

ZVV Gelaense Boys

 -

TomsTravel

0

 -

1

woensdag 13 december 2023

20.00-21.00

GHC

1

ZVV Ikook - JM Electrics

 -

Dieteren Horeca - Lyvia

5

 -

1

woensdag 13 december 2023

21.00-22.00

GHC

2

Schtad Zitterd

 -

Zuyderland

5

 -

4

woensdag 13 december 2023

20.30-21.30

SH

1

Marcant partners in wonen

 -

Fysiosittard

4

 -

5

woensdag 13 december 2023

21.30-22.30

SH

1

Uitslag ´04

 -

FC Koekoek

3

 -

0

donderdag 14 december 2023

20.30-21.30

GB1

2

Van Didden Agro

 -

ZVV De Naamse Steen

3

 -

1

donderdag 14 december 2023

21.30-22.30

GB1

1

Atletico Reserva

 -

Joga Bonito

4

 -

4

Week 51

maandag 18 december 2023

21.00-22.00

SH

1

Atletico Reserva

 -

Marcant partners in wonen

7

 -

5

maandag 18 december 2023

22.00-23.00

SH

2

Mestrom/Fysio Q

 -

TomsTravel

2

 -

4

woensdag 20 december 2023

20.30-21.30

SH

2

Blue Dynamite

 -

Black Lions

2

 -

12

woensdag 20 december 2023

21.30-22.30

SH

1

ZVV Ikook - JM Electrics

 -

FC Koekoek

11

 -

0

woensdag 20 december 2023

20.00-21.00

GHC

2

ZVV Gelaense Boys

 -

Kijk Uit

10

 -

5

woensdag 20 december 2023

21.00-22.00

GHC

2

Zuyderland

 -

ZVV De Naamse Steen

7

 -

1

donderdag 21 december 2023

20.30-21.30

GB1

1

OSU'60 LHW groep

 -

Dieteren Horeca - Lyvia

12

 -

4

donderdag 21 december 2023

21.30-22.30

GB1

1

Fysiosittard

 -

Joga Bonito

2

 -

11

Week 52

Kerstvakantie

Week 1

Nieuwjaarsvakantie

donderdag 4 januari 2024

20.30-21.30

GB1

1

De Keigel

 -

Joga Bonito

3

 -

5

In plaats van 24 april

 

donderdag 4 januari 2024

21.30-22.30

GB1

1

OSU'60 LHW groep

 -

FC Koekoek

10

 -

2

In plaats van 9 november

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Week 2

maandag 8 januari 2024

21.00-22.00

SH

1

Atletico Reserva

 -

ZVV Ikook - JM Electrics

4

 -

4

maandag 8 januari 2024

22.00-23.00

SH

2

ZVV Gelaense Boys

 -

Blue Dynamite

3

 -

4

woensdag 10 januari 2024

20.30-21.30

SH

2

ZVV De Naamse Steen

 -

TomsTravel

3

 -

1

woensdag 10 januari 2024

21.30-22.30

SH

1

Marcant partners in wonen

 -

De Keigel

8

 -

1

woensdag 10 januari 2024

20.00-21.00

GHC

2

Zuyderland

 -

Black Lions

11

 -

5

woensdag 10 januari 2024

21.00-22.00

GHC

1

Fysiosittard

 -

Dieteren Horeca - Lyvia

1

 -

6

donderdag 11 januari 2024

20.30-21.30

GB1

2

Van Didden Agro

 -

Mestrom/Fysio Q

5

 -

1

donderdag 11 januari 2024

21.30-22.30

GB1

1

Uitslag ´04

 -

OSU'60 LHW groep

3

 -

3

Week 3

maandag 15 januari 2024

21.00-22.00

SH

1

Marcant partners in wonen

 -

Uitslag ´04

3

 -

3

maandag 15 januari 2024

22.00-23.00

SH

2

Schtad Zitterd

 -

ZVV Gelaense Boys

4

 -

4

donderdag 18 januari 2024

20.30-21.30

GB1

1

FC Koekoek

 -

Atletico Reserva

6

 -

20

donderdag 18 januari 2024

21.30-22.30

GB1

2

ZVV De Naamse Steen

 -

Mestrom/Fysio Q

1

 -

1

Week 4

maandag 22 januari 2024

21.00-22.00

SH

2

Mestrom/Fysio Q

 -

Blue Dynamite

5

 -

2

maandag 22 januari 2024

22.00-23.00

SH

 

 

 

 

 -

maandag 22 januari 2024

21.00-22.00

GB1

1

Fysiosittard

 -

Atletico Reserva

7

 -

15

maandag 22 januari 2024

22.00-23.00

GB1

2

TomsTravel

 -

Kijk Uit

8

 -

3

woensdag 24 januari 2024

20.00-21.00

GHC

1

Dieteren Horeca - Lyvia

 -

Marcant partners in wonen

0

 -

8

woensdag 24 januari 2024

21.00-22.00

GHC

1

FC Koekoek

 -

De Keigel

0

 -

3

Reglementair

woensdag 24 januari 2024

20.30-21.30

SH

2

Zuyderland

 -

Van Didden Agro

7

 -

13

woensdag 24 januari 2024

21.30-22.30

SH

2

ZVV De Naamse Steen

 -

ZVV Gelaense Boys

1

 -

1

donderdag 25 januari 2024

20.30-21.30

GB1

1

ZVV Ikook - JM Electrics

 -

OSU'60 LHW groep

6

 -

2

donderdag 25 januari 2024

21.30-22.30

GB1

1

Joga Bonito

 -

Uitslag ´04

4

 -

4

Week 5

maandag 29 januari 2024

21.00-22.00

SH

2

TomsTravel

 -

Schtad Zitterd

1

 -

8

maandag 29 januari 2024

22.00-23.00

SH

2

Kijk Uit

 -

Mestrom/Fysio Q

2

 -

6

woensdag 31 januari 2024

20.30-21.30

SH

2

Blue Dynamite

 -

Van Didden Agro

1

 -

3

woensdag 31 januari 2024

21.30-22.30

SH

1

Dieteren Horeca - Lyvia

 -

Joga Bonito

2

 -

5

woensdag 31 januari 2024

20.00-21.00

GHC

1

Fysiosittard

 -

Uitslag ´04

 -

Verplaatst naar 1 mei

woensdag 31 januari 2024

21.00-22.00

GHC

1

De Keigel

 -

ZVV Ikook - JM Electrics

 -

Verplaatst naar 1 mei

donderdag 1 februari 2024

20.30-21.30

GB1

2

Black Lions

 -

ZVV De Naamse Steen

6

 -

2

Week 6

beker kwart finale

maandag 5 februari 2024

21.00-22.00

SH

B

TomsTravel

 -

ZVV Ikook - JM Electrics

1

 -

4

maandag 5 februari 2024

22.00-23.00

SH

B

Atletico Reserva

 -

Joga Bonito

2

 -

4

woensdag 7 februari 2024

20.30-21.30

SH

B

De Keigel

 -

Marcant partners in wonen

3

 -

2

woensdag 7 februari 2024

21.30-22.30

SH

B

Uitslag ´04

 -

Van Didden Agro

2

 -

2

Van Didden Agro wint na penalty’s

 

 

 

Week 7

Carnaval

Week 8

maandag 19 februari 2024

21.00-22.00

SH

2

Black Lions

 -

Van Didden Agro

0

 -

7

maandag 19 februari 2024

22.00-23.00

SH

1

ZVV Ikook - JM Electrics

 -

Uitslag ´04

6

 -

2

maandag 19 februari 2024

21.00-22.00

GB1

2

TomsTravel

 -

Blue Dynamite

6

 -

1

maandag 19 februari 2024

22.00-23.00

GB1

2

Mestrom/Fysio Q

 -

ZVV Gelaense Boys

5

 -

3

woensdag 21 februari 2024

20.00-21.00

GHC

2

Kijk Uit

 -

Zuyderland

8

 -

9

woensdag 21 februari 2024

21.00-22.00

GHC

1

Joga Bonito

 -

Marcant partners in wonen

9

 -

2

woensdag 21 februari 2024

20.30-21.30

SH

2

ZVV De Naamse Steen

 -

Schtad Zitterd

4

 -

8

woensdag 21 februari 2024

21.30-22.30

SH

1

De Keigel

 -

Fysiosittard

6

 -

2

donderdag 22 februari 2024

20.30-21.30

GB1

1

FC Koekoek

 -

OSU'60 LHW groep

0

 -

3

Reglementair

donderdag 22 februari 2024

21.30-22.30

GB1

1

Dieteren Horeca - Lyvia

 -

Atletico Reserva

5

 -

15

Week 9 

maandag 26 februari 2024

21.00-22.00

SH

1

ZVV Ikook - JM Electrics

 -

Marcant partners in wonen

1

 -

3

maandag 26 februari 2024

22.00-23.00

SH

2

Black Lions

 -

ZVV Gelaense Boys

2

 -

2

maandag 26 februari 2024

21.00-22.00

GB1

1

Dieteren Horeca - Lyvia

 -

Uitslag ´04

0

 -

3

maandag 26 februari 2024

22.00-23.00

GB1

2

Mestrom/Fysio Q

 -

Schtad Zitterd

2

 -

4

woensdag 28 februari 2024

20.00-21.00

GHC

1

FC Koekoek

 -

Fysiosittard

0

 -

10

woensdag 28 februari 2024

21.00-22.00

GHC

2

Kijk Uit

 -

Van Didden Agro

2

 -

3

woensdag 28 februari 2024

20.30-21.30

SH

2

ZVV De Naamse Steen

 -

Blue Dynamite

4

 -

0

woensdag 28 februari 2024

21.30-22.30

SH

2

TomsTravel

 -

Zuyderland

16

 -

4

donderdag 29 februari 2024

20.30-21.30

GB1

1

De Keigel

 -

Atletico Reserva

2

 -

3

donderdag 29 februari 2024

21.30-22.30

GB1

1

Joga Bonito

 -

OSU'60 LHW groep

7

 -

1

Week 10

maandag 4 maart 2024

21.00-22.00

SH

2

Blue Dynamite

 -

TomsTravel

 -

maandag 4 maart 2024

22.00-23.00

SH

2

ZVV Gelaense Boys

 -

Mestrom/Fysio Q

 -

woensdag 6 maart 2024

20.30-21.30

SH

1

Uitslag ´04

 -

Marcant partners in wonen

 -

woensdag 6 maart 2024

21.30-22.30

SH

1

OSU'60 LHW groep

 -

ZVV Ikook - JM Electrics

 -

woensdag 6 maart 2024

20.00-21.00

GHC

1

Dieteren Horeca - Lyvia

 -

FC Koekoek

 -

woensdag 6 maart 2024

21.00-22.00

GHC

1

Joga Bonito

 -

De Keigel

 -

Week 11

beker halve finale

woensdag 13 maart 2024

20.30-21.30

SH

B

ZVV Ikook - JM Electrics

 -

De Keigel

 -

woensdag 13 maart 2024

21.30-22.30

SH

B

Joga Bonito

 -

Van Didden Agro

 -

woensdag 13 maart 2024

20.30-21.30

GB1

2

Zuyderland

 -

Blue Dynamite

 

 -

 

Van 17 januari

 

woensdag 13 maart 2024

21.30-22.30

GB1

1

FC Koekoek

 -

Dieteren Horeca - Lyvia

 

 -

 

Van 24 april

 

donderdag 14 maart 2024

20.30-21.30

GB2

2

Kijk Uit

 -

Schtad Zitterd

 

 -

 

Niet eerder ingepland

 

donderdag 14 maart 2024

21.30-22.30

GB2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Week 12

maandag 18 maart 2024

21.00-22.00

SH

1

ZVV Ikook - JM Electrics

 -

Atletico Reserva

 -

maandag 18 maart 2024

22.00-23.00

SH

2

Blue Dynamite

 -

ZVV Gelaense Boys

 -

maandag 18 maart 2024

20.30-21.30

GB1

1

OSU'60 LHW groep

 -

Uitslag ´04

 -

maandag 18 maart 2024

21.30-22.30

GB1

2

Black Lions

 -

Zuyderland

 -

woensdag 20 maart 2024

20.30-21.30

SH

1

De Keigel

 -

Marcant partners in wonen

 -

woensdag 20 maart 2024

21.30-22.30

SH

2

TomsTravel

 -

ZVV De Naamse Steen

 -

donderdag 21 maart 2024

20.30-21.30

GB1

2

Kijk Uit

 -

Schtad Zitterd

 -

donderdag 21 maart 2024

21.30-22.30

GB1

1

FC Koekoek

 -

Joga Bonito

 -

donderdag 21 maart 2024

20.30-21.30

GB2

2

Mestrom/Fysio Q

 -

Van Didden Agro

 -

donderdag 21 maart 2024

21.30-22.30

GB2

1

Dieteren Horeca - Lyvia

 -

Fysiosittard

 -

Week 13

maandag 25 maart 2024

21.00-22.00

SH

1

Atletico Reserva

 -

Fysiosittard

 -

maandag 25 maart 2024

22.00-23.00